Blog Leiv

منو

شما در حال مطالعه مقاله در لیو بلاگ هستید.

“معرفی وب سایت ساز وردپرس”

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و متن باز است که به صورت چندمنظوره برای ایجاد وب‌سایت‌های شخصی، سیستم‌های اطلاع‌رسانی، فروشگاه‌های آنلاین و برنامه‌های کاربردی استفاده می‌شود. با استفاده از افزونه‌های مختلف، وردپرس قابلیت‌های متنوعی را فراهم می‌کند و به عنوان یکی از بهترین سیستم‌های مدیریت محتوا در دنیا شناخته می‌شود. با کمک وردپرس، می‌توانید به راحتی وب‌سایت‌هایی با طراحی زیبا و قابلیت‌هایی منحصربه‌فرد ایجاد کنید.

وردپرس چیست؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و متن‌باز است که برای ایجاد وب‌سایت‌های داینامیک و شخصی، فروشگاه‌های آنلاین، سیستم‌های اطلاع‌رسانی و حتی برنامه‌های کاربردی استفاده می‌شود. در واقع، وردپرس یک ابزار کاملاً چندمنظوره است و برای ایجاد وب‌سایت‌های حرفه‌ای و قابل اطمینان، با استفاده از افزونه‌های مختلف قابلیت‌های متنوعی را فراهم می‌کند.

وردپرس از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و به عنوان یکی از بهترین سیستم‌های مدیریت محتوا در دنیا شناخته می‌شود. با کمک وردپرس، می‌توانید به راحتی وب‌سایت‌هایی با طراحی زیبا و قابلیت‌هایی منحصربه‌فرد ایجاد کنید.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که برای ساخت و مدیریت وبسایت‌ها استفاده می‌شود. با استفاده از وردپرس، می‌توانید به راحتی وبسایت خود را بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی، طراحی کنید و محتوای آن را مدیریت کنید. وردپرس یک ابزار قدرتمند و محبوب است که در سراسر جهان استفاده می‌شود. با داشتن بیش از ۷۵ میلیون دانلود، وردپرس نشان دهنده توانایی و قابلیت استفاده آسان آن است.

 

وردپرس چیست؟

وردپرس، یک سیستم مدیریت محتوا است که برای ایجاد وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها استفاده می‌شود. با استفاده از وردپرس، به راحتی می‌توانید محتوای وب‌سایت خود را مدیریت کنید، پست‌های وبلاگ خود را بنویسید و قالب‌بندی کنید، صفحات وب‌سایت خود را ساخته و تنظیم کنید و با استفاده از افزونه‌ها، قابلیت‌های بسیار زیادی را به وب‌سایت خود اضافه کنید.

 

چرا وردپرس استفاده می‌شود؟

بیشتر سایت‌های اینترنتی از وردپرس برای ایجاد و مدیریت محتوای خود استفاده می‌کنند، چرا که وردپرس یک ابزار قدرتمند و رایگان است. با استفاده از وردپرس، شما نیازی به کدنویسی ندارید و می‌توانید به راحتی وب‌سایت خود را ایجاد کنید. وردپرس به شما امکانات بسیار زیادی را می‌دهد، مانند قابلیت چندزبانگی، راه‌اندازی فروشگاه و چند فروشندگی و..

 

تاریخچه وردپرس

وردپرس اولین بار در سال 2003 توسط مت کهری و مایکل والش توسعه داده شد. آنها از سیستم بلاگر استفاده می کردند و بعد از آن به ایده ای برای سیستم مدیریت محتوای وب رسیدند. در حال حاضر سیستم وردپرس توسط یک جامعه از توسعه دهندگان و طراحان تحت حمایت شرکت Automattic توسعه داده می شود.

 

دانلود وردپرس

مقاله را منتشر کنید

Telegram
WhatsApp
LinkedIn
Facebook
Twitter